Контакти

Україна, 33016, м. Рівне,
вул. Будівельників, 6,
planetadruk@ukr.net

+38(0362) 64-50-08
+38(099) 750-09-78


Про компанію

ТОВ «Планета-Друк» з 2003 року працює на ринку вітчизняної поліграфії. Це одне з найбільших на Західній Україні підприємств повного циклу з виготовлення поліграфічної продукції для різних галузей промисловості.

За цей час «Планета-Друк» зарекомендувала себе як надійний партнер-виробник упакування із целюлозного й макулатурного картону, ламінованого картону й мікрогофрокартону, а також паперових пакетів для сипучих харчових і промислових продуктів та рекламної продукції.

Поряд з матеріалами провідних західноєвропейських фірм на підприємстві успішно використовуються фарби й лаки, що виготовлені компанією «Планета-Інкс».

Усі матеріали, що застосовуються у виробничому процесі, мають сертифікати Міністерства охорони здоров'я України й міжнародні сертифікати якості.

«Планета-Друк» – підприємство, яке орієнтується на споживача й потреби ринку, що зростають.

Контроль дотримання технологічних параметрів на всіх стадіях виробничого процесу дозволяє гарантувати відповідність готової продукції затвердженим критеріям якості й вимогам замовника.

Генеральний директор – Сідлецька Олена Ярославівна.

Завдяки постійній модернізації виробничих потужностей і забезпеченню високого рівня якості «Планета-Друк» плідно співробітничає й виконує замовлення підприємств із високим рівнем іміджу продукції: ТОВ «Nestle-Україна», кондитерська фабрика «Світоч», ТОВ «Каскад», ВАТ «Київ-Млин», ВАТ «Іскра», ВАТ ВТКФ «Ласощі», ТОВ «Росичі», ТОВ «Південь-Контракт».

На друкарських потужностях компанії «Планета-Друк» друкують всеукраїнський дитячий журнал «Планета знань».

Основні цінності ТОВ «Планета-Друк» – професійність. Ця якість є критерієм оцінки як власних працівників, так і партнерів, для яких підприємство створює атмосферу плідних ділових стосунків.

Головне завдання політики «Планети-Друк» – максимально відповідати потребам ринку, забезпечувати стабільність якості продукції й задовільняти вимоги замовника.

Виробничі потужності дозволяють підприємству виконувати високотехнологічні роботи й успішно конкурувати на вітчизняному ринку.